Дякуємо Вам за позитивний відгук
Мирного неба
вишиванка, прийшла у якої один рукав пофарбований від нитки.... тепер не знаю,що з нею робити...
Дякуємо за оцінку
Мирного неба
Дякуємо Вам за високу оцінку.
Мирного неба
Дякуємо Вам за високу оцінку.
Мирного неба
Дякуємо Вам за високу оцінку
Мирного неба
Дуже гарна сорочка!
Дякуємо Вам за позитивний відгук
Мирного неба
Дякуємо Вам за високу оцінку
Мирного неба
Дякуємо Вам за позитивний відгук
Мирного неба
вишиванку отримали все підійшо😉