


8,56 ₴
6,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
🚚 Швидка відправка (сьогодні-завтра): 100 шт
⏳ В наявності (відправка через 3–4 дні): від 150 шт
—————————————————
Прапорець Євросоюзу:
—————————————————
🚛 Доставка: Нова Пошта | Укрпошта | Meest ПОШТА | Rozetka
💳 Оплата: Пром-оплата | Оплата частинами | Рахунок ФОП | Післяплата
📞 Контакти:
• тел | viber | telegram | signal: +380 63 317 66 38
• сайт: kozakstyle com
|
Приймаємо гуртові замовлення по вайбер, телеграм, телефону: +380 (93) 864-39-32 |
|
| Кількість | ціна за 1шт |
| від 100 шт | 4,8 грн |
| від 500 шт | 4,7 грн |
| від 1000 шт | 4,6 грн |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Прапор |
| Вид | Ручний прапорець |
| Тематика | Прапори світу |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Флагшток |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина держака | 30 см |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Варіант друку | Двостороння |
| Візерунки і принти | Країни, міста |