22 ₴
19,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
🚚 Швидка відправка (сьогодні-завтра): 76 шт
—————————————————
Футляр для ручки подарунковий прямокутний.
Характеристики:
—————————————————
🚛 Доставка: Нова Пошта | Укрпошта | Meest ПОШТА | Rozetka
💳 Оплата: Пром-оплата | Оплата частинами | Рахунок ФОП | Післяплата
📞 Контакти:
• тел | viber | telegram | signal: +380 63 317 66 38
• сайт: kozakstyle com
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тримач |
| Паковання | Пластикова коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Прозорий |