

176,67 ₴
159 ₴
Показати оптові ціни🚚 Швидка відправка (сьогодні-завтра): 5 шт
⏳ В наявності (відправка через 2–3 дні): від 10 шт
—————————————————
Крайка до вишиванки червона.
Розміри:

—————————————————
🚛 Доставка: Нова Пошта | Укрпошта | Meest ПОШТА | Rozetka
💳 Оплата: Пром-оплата | Оплата частинами | Рахунок ФОП | Післяплата
📞 Контакти:
• тел | viber | telegram | signal: +380 63 317 66 38
• сайт: kozakstyle com
| Приймання замовлень по вайбер або телефону: +380 (93) 864-39-32 | |
| від 5 шт | 140 грн |
| від 10 шт | 130 грн |
| від 50 шт | 125 грн |
| від 100 шт | 120 грн |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Всесезонний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Довжина | 145 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип ременя | Пояс |
| Довжина ременя | 1450 мм |
| Тип застібки | Без застібки |
| Ширина ременя | 50 мм |
| Двосторонній ремінь | Так |