
8,57 ₴
6 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
🚚 Швидка відправка (сьогодні-завтра): 106 шт
⏳ Відправка через 3–4 дні: від 150 шт
Патріотичний жовто-блакитний браслет із зображенням Герба та написом Ukraine. Стильний аксесуар для підтримки України, підходить для щоденного носіння, спортивних заходів, флешмобів та як символічний подарунок.
Характеристики:
• Матеріал: силікон
• Ширина: 1,1 см
• Довжина: 20 см
• Товщина: 1,5 мм
—————————————————
🚛 Доставка: Нова Пошта | Укрпошта | Meest ПОШТА | Rozetka
💳 Оплата: Пром-оплата | Оплата частинами | Рахунок ФОП | Післяплата
📞 Контакти:
• тел | viber | telegram | signal: +380 63 317 66 38
• сайт: kozakstyle com
📦 Оптові замовлення:
• від 100 шт — 4 грн/шт
• від 500 шт — 3,5 грн/шт
📞 Для оптового замовлення та консультації — кнопка «Чат» або телефон оптового відділу в профілі магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Силікон |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста |
| Замок | Немає |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |