


6 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
🚚 Швидка відправка (сьогодні-завтра): 300 шт
⏳ В наявності (відправка через 2–3 дні): від 500 шт
—————————————————
Патріотичний жовто-блакитний браслет з зображенням герба та написами Україна Ukraine:
—————————————————
🚛 Доставка: Нова Пошта | Укрпошта | Meest ПОШТА | Rozetka
💳 Оплата: Пром-оплата | Оплата частинами | Рахунок ФОП | Післяплата
📞 Контакти:
тел viber telegram signal: +380 63 317 66 38
сайт: kozakstyle com
| від 100 шт | 4,5 грн |
| від 500 шт | 4,2 грн |
| від 1000 шт | 4 грн |
📞 Для оптового замовлення та консультації — кнопка «Чат» або телефон оптового відділу в профілі магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Силікон |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Прапори |
| Замок | Немає |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |