
5 ₴
4,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
🚚 Швидка відправка (сьогодні-завтра): 200 шт
⏳ В наявності (відправка через 2–3 дні): від 300 шт
—————————————————
Силіконовий браслет Ukraine.
Ширина — 0,8 см. Довжина — 20 см.
—————————————————
🚛 Доставка: Нова Пошта | Укрпошта | Meest ПОШТА | Rozetka
💳 Оплата: Пром-оплата | Оплата частинами | Рахунок ФОП | Післяплата
📞 Контакти:
• тел | viber | telegram | signal: +380 63 317 66 38
• сайт: kozakstyle com
| від 100 шт | 3,5 грн |
| від 500 шт | 3,2 грн |
| від 1000 шт | 3,0 грн |
📞 Для гуртового замовлення та консультації — кнопка «Чат» або телефон 093 8643932
| Основні | |
|---|---|
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Силікон |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Розмір браслета (см) | 20 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста |
| Замок | Немає |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |