14,76 ₴
13,28 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
🚚 Швидка відправка (сьогодні-завтра): 94 шт
⏳ В наявності (відправка через 3–4 дні): від 300 шт
Прапорець України з Гербом.
Підходить для використання в приміщенні та на вулиці, для алеї Слави та ін.
Відмінності:
Додатково прапорець можна укомплектувати силіконовою присоскою для кріплення до гладкої поверхні.

🚛 Доставка: Нова Пошта | Укрпошта | Meest ПОШТА | Rozetka
💳 Оплата: Пром-оплата | Оплата частинами | Рахунок ФОП | Післяплата
📞 Контакти:
• тел | viber | telegram | signal: +380 63 317 66 38
• сайт: kozakstyle com
| Приймаємо замовлення по viber, telegram або телефону: +380 (93) 864-39-32 | |
| від 100 шт | 9 грн |
| від 500 шт | 8.8 грн |
| від 1000 шт | 8,6 грн |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Прапор |
| Вид | Ручний прапорець |
| Тематика | Прапори світу |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Флагшток |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина держака | 40 см |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Варіант друку | Двостороння |
| Візерунки і принти | Патріотичний |