
26,67 ₴
24 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
🚚 Швидка відправка (сьогодні-завтра): 49 шт
⏳ В наявності (відправка через 3–4 дні): від 50 шт
—————————————————
Прапорець України з Гербом.
Підходить для використання в приміщенні та на вулиці, для алеї Слави та інш.
Особливості:
🚛 Доставка: Нова Пошта | Укрпошта | Meest ПОШТА | Rozetka
💳 Оплата: Пром-оплата | Оплата частинами | Рахунок ФОП | Післяплата
📞 Контакти:
тел viber telegram signal: +380 63 317 66 38
сайт: kozakstyle com
| від 50 шт | 17 грн |
| від 100 шт | 16 грн |
| від 500 шт | 15 грн |
| від 1000 шт | 13 грн |
📞 Для оптового замовлення та консультації — кнопка «Чат» або телефон оптового відділу в профілі магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Прапор |
| Вид | Ручний прапорець |
| Тематика | Державна |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Флагшток |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина держака | 60 см |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Варіант друку | Двостороння |
| Візерунки і принти | Патріотичний |