Наш магазин: kozakstyle.com
| Розмір | 48 |
| Ширина в груді, см | 46 |
| Ширина в стегнах, см | 48 |
| Рукав, см | 56 |
| Довжина, см | 81 |
Туніка в'язана з льону бежевого кольору з червоним квітковим орнаментом Маки
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 81 см |
| Пол | Женский |
| Фасон рукава | Длинный |
| Тип ткани | Лен |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Сезон | Весна/Осень |
| Размер женской одежды | 48 |
| Цвет | Бежевый |
| Вид изделия | Туника |
| Состояние | Новое |
| Состав | льон-100% |
| Обхват груди | 46 см |
| Обхват бедер | 48 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір орнаменту | червоний |
| Догляд | Ручне або щадне машинне прання при температурі 30°С |