Настільний прапор УПА з тризубом на пластмасовій білій підставці.
Тканина: габардин
Розмір прапорця 23.5*14.5 см
Довжина з підставкою 34 см.

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид | Настольный |
| Материал флагштока | Пластик |
| Тематика | Военная |
| Материал | Габардин |
| Длина | 24 см |
| Тип | Флаг |
| Ширина | 15 см |
| Длина флагштока | 34 см |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | підставка, Друкований герб |