25 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Червоно-чорний прапор боротьби 40х25 см для авто.
В комплект входить міцний флагшток довжиною 45см для кріплення на скло дверчат.
Витримує швидкість руху до 110км/год.
Також є прапор України того ж формату.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Флаг |
| Вид | Автомобильный |
| Тематика | Военная |
| Материал | Нейлон |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Материал флагштока | Пластик |
| Длина флагштока | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Манжета під флагшток |