
20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Отправка с 30 мая 2026Подарунковий пакет з парою в українському вбранні.
З іншого боку пакета - орнамент.
Висота: 35 см
Ширина: 22см
Глибина: 12 см


| Основные | |
|---|---|
| Высота | 350 мм |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Материал | Картон |
| Особенности | С ручками |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |