Наш магазин: kozakstyle.com
Підвіска кулон з зображенням серця в кольорах Прапора України та написом I lоve Ukraine.
Розмір в поперечнику 2 см.
У комплект входить шнурок з карабином довжиною 50см.
| Приймання замовлень по вайбер або телефону: +380 (93) 864-39-32 | |
| від 5 шт | 40 грн |
| від 10 шт | 38 грн |
| від 50 шт | 35 грн |
| Основные | |
|---|---|
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Флаги, Круглая форма |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Стиль исполнения | Этнический |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Искусственная кожа |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Длина цепочки | 500 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |