Розмір кулона: ≈ 2,5 х 1.5 см
Підвіска виготовлена з сплаву ЦАМ (цинк+алюміній+мідь) та покрита сріблом.
В комплект входить ремінець довжиною 70см та наліпка з українською символикою.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Военная, Страны, города |
| Материал | Ювелирный сплав |
| Покрытие | Серебро |
| Стиль исполнения | Этнический |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Текстиль |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Длина цепочки | 700 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Серебристый |