Наш магазин: kozakstyle.com
Розмір кулона: ≈ 3*2,4 см
У комплект входить ланцюжок довжиною 40см.
| Приймання замовлень по вайбер або телефону: +380 (93) 864-39-32 | |
| від 5 шт | 60 грн |
| від 10 шт | 57 грн |
| від 50 шт | 53 грн |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вид изделия | Подвеска |
| Тематика рисунка/формы | Страны, города |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Покрытие | Эмаль |
| Стиль исполнения | Этнический |
| Назначение | Для женщин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Металл |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Длина цепочки | 400 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Серебристый |