Комплект з бісеру ручної роботи.
Чудово пасує до традиційного та сучасного етнічного одягу (суконь, сорочок, футболок, гольфів, світшотів)

| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Этнический |
| Тематика рисунка/формы | Флаги |
| Материал | Бисер |
| Пол | Женский |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина браслета | 20см |
| Ширина ґердана | 4см |
| Довжина ґердана | 48см |
| Вага ґердана | 32гр |
| Ширина браслета | 2,2см |
| Виконання | ручна робота |
| Вага браслета | 12гр |