| Приймання замовлень по вайбер або телефону: +380 (93) 864-39-32 | |
| від 5 шт | 40 грн |
| від 10 шт | 39 грн |
| від 50 шт | 38 грн |
Розмір підвіски 2,5*1,4 см
В комплект входить шнурок з карабіном довжиною 46см.
| Основные | |
|---|---|
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Военная |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Стиль исполнения | Этнический |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Текстиль |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Длина цепочки | 46 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |