Розмір кулона 2,5 х 1.5 см
В комплект входить шнурок з карабіном довжиною 44 см.
| Приймання замовлень по вайбер або телефону: +380 (93) 864-39-32 | |
| від 5 шт | 50 грн |
| від 10 шт | 45 грн |
| від 50 шт | 40 грн |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вид изделия | Подвеска |
| Тематика рисунка/формы | Военная, Страны, города |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Стиль исполнения | Этнический |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Текстиль |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Длина цепочки | 440 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Серебристый |