Комплект ручної роботи з бісеру.
Чудово пасує до традиційного та сучасного етнічного одягу (суконь, сорочок, футболок, гольфів, світшотів)
| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Этнический |
| Тематика рисунка/формы | Орнамент |
| Состав набора | Браслет, Бусы |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Женский |
| Материал | Бисер |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина браслета | 19см |
| Довжина намиста | 43см |
| Поперечник | 8мм |
| Виконання | ручна робота |
| Вага намиста | 24гр |