Комплект з бісеру ручної роботи.
Чудово пасує до традиційного та сучасного етнічного одягу (суконь, сорочок, футболок, гольфів, світшотів)
| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Этнический |
| Пол | Женский |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика рисунка/формы | Орнамент |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина браслета | 19см |
| Ширина браслета | 2,5см |
| Ширина поясу | 2,5см |
| Довжина поясу | 86см |
| Матеріал | бісер |
| Вага поясу | 56гр |
| Виконання | ручна робота |
| Цвет и оттенок | Фиолетовый |
| Вага браслета | 10гр |