Комплект з бісеру ручної роботи.
Чудово пасує до традиційного та сучасного етнічного одягу (суконь, сорочок, футболок, гольфів, світшотів)
Разом також можна купити сукню http://kozakstyle.com/p52871129-suknya-vishita-natsonalna.html

| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Этнический |
| Тематика рисунка/формы | Орнамент |
| Материал | Бисер |
| Пол | Женский |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина браслета | 16,5см |
| Ширина ґердана | 70см |
| Довжина ґердана | 49см |
| Ширина браслета | 3,5см |
| Вага ґердана | 80гр |
| Виконання | ручна робота |
| Вага браслета | 16гр |